Termo spauda ant marškinėlių ir tekstilės

 

Šiais laikais rūbas nebėra skirtas tik šildyti ar slėpti kūną nuo svetimų akių. Tai galimybė pasipuošti pagal vyraujančią madą, pabrėžti savo individualumą, parodyti priklausomybę tam tikrai grupei. Versle drabužiai naudojami kaip efektyvi reklamos priemonė. Todėl garderobo papildymas nauju pirkiniu visada reikalauja atidumo.

Šiandien patys paprasčiausi marškinėliai gali pritraukti praeivių dėmesį - tereikia žinoti, kaip pastaruosius pasidaryt unikaliais. Termo spauda ant tekstilės gaminių - viena iš populiariausių priemonių pagyvinti rūbą pageidaujamu nesudėtingų formų logotipu, įvairiais žodžiais, sakiniais ar paveikslėliu. Kaip šis procesas vyksta?

Speciali, tekstilei skirta plėvelė, ploterio (pjaustyklės) pagalba išpjaustoma.

Išlupama nereikalinga plėvelės dalis.

Karštu presu, norimoje vietoje, prispaudžiama ant tekstilės gaminio.
  Termo spaudą galima perkelti ant įvairių rūšių audinių ir medžiagų, svarbu, kad tekstilės gaminys būtų atsparus karštai temperatūrai. 
Rezultatas? Išskirtinis (ar net vienetinis) rūbas, su kuriuo nepastebėtas tikrai neliksi!

 

 Termo spaudai dėti rekomenduojama naudoti ne daugiau 5 spalvų. 

Spalvų paletė priklauso nuo standartinių plėvelės gamintojų spalvų paletės. Paprastai spalvų paletėje galima rasti visas populiariausias pagrindines spalvas.


 Spauda ant drabužių laikosi iki 50 skalbimų. Laikantis nurodytų priežiūros rekomendacijų

  • skalbti išvertus į kitą pusę;
  • naudoti švelnias skalbimo priemones;
  • skalbti ne didesnėje nei 30° laipsnių temperatūroje;
  • skalbiant nenaudoti džiovinimo funkcijos;
  • tiesioginiame spaudos plote nelyginti. 

Kur dažniausiai panaudojami termo spauda dekoruoti drabužiai?

  • Didžiausias galvos skausmas - išrinkti dovaną mamai, sesei, broliui, tėčiui, draugui, vyrui, žmonai - gimtadieniui, kalėdoms, vestuvėms, jubiliejui, krikštynoms ar kitoms progoms.  Norisi, jog padovanotas daiktas atliktų praktinę funkciją, o ne gulėtų numestas. Maršinėliai ar kitas tekstilės gaminys, termo spaudos pagalba papuoštas mėgiamo animacinio herojaus atvaizdu, šmaikščia citata, palinkėjimu ar kita iliustracija - taiklus pasirinkimas. Gavęs tokią dovaną, tikėtina, tikrai ras kur ją panaudoti: jei ir nedėvės kasdien, tai, kaskart ją išvydus, su šypsena prisimins gavimo progą.

 

  • Ieškai darbo? Nori pasipiršti mylimai merginai? Nori artimuosius unikaliai pranešti apie gimsiantį naują šeimos narį? Esi pamišęs dėl konkrečios muzikos grupės? Tai puiki galimybė vieną ar kitą idėją išreikšti viešai. Tai - sprendimas nebijantiems išsiskirsti ir sulaukti dėmesio.

 

  • Įmonės logotipas ar pavadinimas perkeltas ant marškinėlių ar kito tekstilės gaminio - sumanus sprendimas įmonėms, siekiančioms skleisti informaciją apie save, taip pritraukiant naujus klientus, partnerius. Reklaminiais rūbais gali pasipuošti darbuotojai, dalyvaujantys kolektyvo išvykoje, tai gali būti ir gera dovana verslo partneriams, organizuojamų konkursų nugalėtojams ar prisiminimas seminarų, konferencijų dalyviams.

Mes galime pasiūlyti šias termospaudos medžiagas: termoplėvelę, refleksinę, gliterį, metalizuotą ar tamsoje šviečiančią plėvelę.

Termoplėvelė – vienas iš populiariausių spaudos būdų. Galime pasiūlyti plačią spalvų paletę. Ji tinka dekoruoti tekstilei iš medvilnės, polisterio ar mišraus audinio gaminiams.

Refleksinė termoplėvelė yra šviesą atspindinti, sidabro spalvos termo  plėvelė. Idealiai tinka darbo, saugos drabužių, striukių, kuprinių ženklinimui. Smagiais apsaugančiais tamsoje paveikslėliais ar mėgiamais animaciniais herojais galima išmarginti vaikų striukes. Jūsų mylimą augintinį tikrai pastebės tamsoje važiuojantis vairuotojas.


Gliteris – tai medžiaga su įterptomis blizgučių dalelėmis. Blizgučiai atspindi šviesą skirtingais kampais, todėl paviršius blizga, mirga. Jo žavesys ypač atsiskleidžia saulės šviesoje. Nuostabiai atrodo tos pačios spalvos audinys ir gliteris (pvz. juodas ant juodo). Gliterio labiau tinka stambiems dizainų išpildymams, reikia vengti smulkių detalių.

Metalizuota plėvelė - tai aukštos kokybės labai blizgaus paviršio termoplėvelė skirta dekoruoti ant medvilnės, poliesterio ir panašių audinių. Ji yra labai patvari - neišsiplauna, neskilinėja ir neblunka. Ši plėvelė geriausiai tinka vienspalviams dizainams, dedama ant drabužių (marškinių, palaidinių, kepurių, darbo ir sportinių drabužių) ir krepšių. Galima rinktis sidabro ar aukso spalvas. 

Tamsoje šviečianti plėvelė puikiai atrodo dienos šviesoje ir šviečia tamsoje!  Medžiagą „įkraunama“ veikiant ją saulės spinduliams. Kuo daugiau šviesos gauna, tuo labiau jis šviečia tamsoje! Ši plėvelė puikiai tinka sukurti vaikiškų pagalvių užvalkalus su žinutėmis, kurias vaikai mato eidami miegoti, Helovino kostiumams, vakarėliams, su šia plėvele galima sukurti unikalius, pasirinktinius vaizdus ant kepurių, krepšių, drabužių ar batųar pan.

Pasirinkimui siūlome šias spalvas:


 

Sudomino?  Susisiekite