Lipdukų gamyba

Reklama ant automobilių

Reklama ant automobilių – vienas efektyviausių lauko reklamos būdų. Ji pigi, lengvai paskleidžiama, greitai pastebima, nereikalauja papildomų investicijų.

Pigu, nes apklijuoti galima ir seną, ir naują, ir asmeninį, ir įmonės automobilį. Jums nereikės mokėti už lauko reklamos ploto nuomą, gaminti vienkartines reklamas išnuomotam plotui užpildyti.

Lengvai paskleidžiama, nes kartu su automobiliu nukeliaus visur, kur tik jis važiuos. Tokią reklamą pamatys daug žmonių – Jūsų potencialių klientų. Be to, ji veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, bet kokiu oru, visus metus.

Akis greitai pastebi tai, kas išsiskiria iš aplinkos. Išvaizdžiai apklijuotas automobilis kelyje visuomet išsiskirs iš transporto priemonių srauto. Reklaminis šūkis, užrašas, įmonės logotipas – tik keli galimi variantai. Būkite matomi visur ir visada!

Reklama ant automobilio dirbs tol, kol Jūsų automobilis riedės gatvėmis. Šis reklamos būdas nėra papildomai apmokestinamas. Jo nereikia derinti su įvairiomis institucijomis.

Lipdukai pasižymi ypač dideliu ilgaamžiškumu ir plačiomis klijavimo galimybėmis. Lipdukus galite klijuoti ant skirtingų paviršių: stiklo, plastiko, metalo ir t. t. Siekiant išgauti netradicinę lipduko formą, juos išpjaustome specialiu įrenginiu – ploteriu.

Naudojame Oracal 551 premium klasės plėvelę skirtą ilgalaikės paskirties reklamos gamybai. Tai ilgojo tarnavimo ir eksploatacijos plėvelė, turinti platų, net 98 spalvų asortimentą, dauguma blizgiu paviršiumi. Dėl gerų eksploatacinių savybių plėvelė dažnai naudojama reklamai ant automobilių ar sunkvežimių. Oracal 551 lipni plėvelė pagaminta iš ilgalaikių poliakrilato klijų tirpiklio pagrindu ir PVC plastiko. Tarnavimo laikotarpis iki 8 metų. 

Keli darbų pavyzdžiai:


Lipdukai automobiliui

Savo automobilį taip pat galite papuošti šauniais ir prašmatniais lipdukais, kuriuos galite rasti mėgstamose internetinėje parduotuvėje, kuri nuolatos pildoma naujomis idėjomis. 

Nesvarbu, ar norite išreikšti savo palaikymą mėgstamai sporto komandai, išreikšti savo politinę nuomonę, demonstruoti savo religinius įsitikinimus ar tiesiog pranešti žinią kitiems vairuotojams kelyje. Uždenkite nedidelį automobilio nelygumą arba sumaniai pagražinkite tą akis skaudinantį įbrėžimą ir paverskite jį meno kūriniu naudodami tinkamą lipduką. Pasakykite ką nors protingo ir sarkastiško arba informuokite iš paskos važiuojančias transporto priemones apie kūdikį ar specialių įgūdžių turintį vairuotoją arba iš dalies uždenkite dalį automobilio lango, kad užstotų vaizdą į vidų. 

Asortimente galite rasti šiuo metu ant bangos esantį lipduką Vytis, Dakar gerbėjai taip pat ras reikiamo dydžio lipduką. Jei norite praneštį apie tai, kad automobilyje vaikas, jums puikiai tiks asmeninis lipdukas Vaikas automobilyje, kurį pritaikysime būtent jūsų vaikui nurodant jo vardą.

 

Lipduko klijavimo instrukcija labai paprasta:

Lipduką sudaro 3 sluoksniai:


A Skaidri pernešimo plėvelė; B Išpjaustytas lipdukas; C Popierinis lipduko pagrindas

  • Plėvelę rekomenduojama klijuoti ne žemesnėje nei +10 laipsnių temperatūroje. Taip pat reikia numatyti, jog po užklijavimo per 24 valandas nebūtų staigaus temperatūros kritimo. Vis dėl to, jeigu klijavimo laiko prieš temperatūros kritimą nėra galimybės atsisakyti ar nukelti, rekomenduojama plėvelės kraštus pašildyti karšto oro fenu, jog ji geriau atlaikytų oro temperatūrų svyravimus. 
  • Gerai nuvalykite paviršių, ant kurio klijuosite. Jeigu yra galimybė nuriebalinkite buitinės chemijos priemonėmis (indų ploviklis) arba tirpikliniais valikliais. 
  • Po klijavimo 48 valandas neplaukite automobilio bei 1 savaitę neplaukite autoplovyklose. 

 

Pasidėkite lipduką ant lygaus paviršiaus ir stipriai patrinkite skudurėliu arba banko kortele. Apverskite lipduką, atsargiai nulupkite lipduko pagrindą ir stebėkite, kad visos lipduko dalys liktų ant skaidrios (pernešimo) plėvelės.   
Pridėkite vieną lipduko galą norimoje klijuoti vietoje.
Po truputį trinkite su banko kortele ar skudurėliu priklijuodami vis didesnį lipduko plotą. 
  Nulupkite pernešimo plėvelę. Jeigu liko pūslių, jas išstumkite pirštu, jeigu tai nepavyko, su adata pradurkite mažas skylutes ir išleiskite orą. Juos taip pat galima panaikinti karšto oro pūtiklio pagalba.

 


 

Sudomino?  Susisiekite