Esame smulkus šeimos verslas, kuris startavo 2020 m. spalio mėnesį. Mokinomės, klydome, ir vėl stojome, tvirtėjome ir 2021 metais nusprendėme atidaryti šią el. parduotuvę, kuri bus nuolat pildoma naujais pasiūlymais, dizainais ar projektais. Stengsimės čia pateikti įvairių dizainų, kad kiekvienas rastų, tai ko ieško pagal savo skonį ir norą. O jei nerasite ko ieškote, mielai lauksime jūsų asmeninių žinučių su individualiu užsakymu.


Dirbame su termospauda ant tekstilės

Termo spauda

Ženklai, tekstas ar kita grafika išpjaustoma specialiu įrenginiu iš spalvotos plėvelės, tada su karšto presu perkeliama ant gaminio. Galimi užrašai ant natūralių ir sintetinių audinių, jei audinys gali išlaikyti aukštą temperatūrą. Spaudos spalva pasirenkama iš spalvų paletės. Todėl nėra galimybės perkelti nuotraukos. Dirbant šia technika nereikia papildomai paruošti, todėl užrašą galima atspausdinti greitai. Užrašas ant rūbo išlieka elastingas. Galimas spalvotas paveiksliukas ar užrašas, daugiausia 5 spalvos.

PRIEŽIŪROS INSTRUKCIJA

 • skalbkite tik išvertus į išvirkčią pusę;
 • naudokite švelnias skalbimo priemones;
 • skalbkite ne aukštesnėje nei 40 C temperatūroje;
 • nedžiovinkite džiovyklėje;
 • lyginkite tik iš išvirkščios pusės.

Tekstilę puošiame su HotFix Rhinestones (Stiklo akmenukais-deimančiukais-kristalais)

Stiklo deimačiukai yra maži, grakštūs, unikalaus pjūvio kristalai, panašūs į tikrus brangakmenius. Jie gražiai mirga šviesoje, sukurdami labai efektyvią ir elegantišką gaminio apdailą. Jie pakeičia kiekvieną audinį ir kitas dekoravimui skirtas medžiagas. Jie leidžia sukurti puošnius įvairiaspalvius ar vienodus dizainus. Apatinėje pusėje jie yra padengti klijais, kurie aktyvuojasi veikiant aukštai temperatūrai ir prilimpa prie gaminio.

Termoakmenukai yra plačiai naudojami papuošti:

 • moteriškiems ir vaikiškiems drabužiams, apatiniams drabužiams
 • kostiumai šokėjams, vestuvinėms ir vakarinėms suknelėms, Naujųjų metų sutikimo aprangai, maudymosi kostiumėliams
 • odos gaminiams (natūraliai ir ekologiškai odai) ir džinsams
 • aksesuarams, tokiems kaip batai, krepšiai, kepurės, kaklaskarės, movos, pirštinės, pėdkelnės, kojinės
 • namų aksesuarams, t.y. užuolaidoms, patalynei, pagalvėlėms, antklodėms, pledams, staltiesėms, stalo bėgeliams, rankšluosčiams

PRIEŽIŪROS INSTRUKCIJA:

 • skalbkite tik išvertus į išvirkčią pusę (taip pat rekomenduojame naudoti skalbinių maišelį);
 • naudokite švelnias skalbimo priemones;
 • skalbkite švelniu ciklo arba vilnos programa;
 • skalbkite ne aukštesnėje nei 30 C temperatūroje (niekada negalima viršyti 40 C);
 • nedžiovinkite džiovyklėje;
 • po plovimo venkite vėl lyginti motyvą.

Puodelius papuošiame sublimacijos pagalba.

Sublimacija

Spaudos būdas, kai dažai aukštos temperatūros (200ºC ir daugiau) bei spaudimo pagalba pereina nuo popieriaus ant specialiai paruošto paviršiaus.

Spaudą galima pernešti ant gaminių, kurie yra dengti specialia sublimacine danga ir kurie yra atsparūs aukštai temperatūrai. 

Šiuo metu gaminame

 • puodelius su grafika ar paveiksliuku (spalvos gali skirtis nuo matomų ekrane dėl skirtingų monitorių nustatymų.) Todėl nėra galimybės perkelti nuotraukos.
 • Išskirtines aliuminines vizitines korteles (mažais kiekiais)

Gaminame lipdukus automobiliams ar interjerui pasipuošti.

Ženklus, tekstą ar kitą grafiką išpjaustome specialiu įrenginiu iš spalvotos plėvelės su lipniu sluoksniu, kuri limpa ant daugelio paviršių. Po to specialia transpotine plėvele perkeliate jį ant jūsų norimo pavirčiaus. Lipdukais galite papuošti sienas, duris, grindis, langus, pertvaras, automobilį ar tiesiog kažką paslėpti ir pagražinti. Galimas spalvotas paveiksliukas ar užrašas, daugiausia 5 spalvos.


Galime išgraviruoti lazeriu nedidelį plotą (36,75x36,75mm). Graviravimas galimas ant graikinių riešutų, medžio, plastiko ar odos. Užsakymai galimi tik mažais kiekiais.

Lazerinis graviravimas tai kompiuterio ir lazerio pagalba gaunamas vaizdas. Graviruotas lazeriu užrašas tai atrodo kokybiškai ir išlieka ilgai. Galima graviruoti ženklus, tekstą ar kitą grafiką.


Teikiame laminavimo ir folijavimo paslaugas. Galime laminuoti ir folijuoti iki A4 formato. 

Laminavimas tai yra medžiagų suklijavimo tarpusavyje procesas terminio būdu. Laminuojant siekiama padaryti jas neperšlampamas, sustandinti ar apsaugoti nuo išorės poveikio. Geras būdas pasiekti, kad dokumentas, valgiaraščiai, asmens kortelės ar leidimai būtų atsparūs sugadinimui. 

Folijavimas skirta išgauti metalizuotam efektui ant popieriaus. Atsispausdinamas norimas tekstas ar piešinys ant popieriaus lazeriniu spausdintuvu. Uždėjus foliją ant norimos dekoruoti popieriaus dalies įstatomas į įkaitintą laminavimo aparatą. Popieriaus vietos, ant kurių buvo atspausdinta lazeriniu spausdintuvu, pasidengia metalizuota, veidrodinio blizgesio folija. Galimos spalvos: auksinė, sidabrinė, raudona, mėlyna, žalia. Maksimalus spausdinamo popieriaus storis galimas 165 g/m.